Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Fond dalšího vzdělávání

Ostatní řídící pracovníci v oblasti vzdělávání

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11185850754 | aktuálnost: 7. 9. 2016

Místo výkonu práce: Pracoviště pro Moravskoslezský kraj v Ostravě, Regionální kancelář FDV
Kontaktní osoba: Luxová Ludmila Mgr., e-mail: ludmila.luxova@fdv.mpsv.cz
(Regionální projektový manažer pro účely realizace dvou projektů "Vzdělávání praxí pro zvýšení zaměstnatelnosti" (registrační číslo projektu: CZ.03.1.48/0.0/0.0/15_123/0002761) a "Cesta k uplatnění na trhu práce" (registrační číslo projektu: CZ.03.1.48/0.0/0.0/15_123/0002762) do regionální kanceláře v Ostravě.
Projekt Vzdělávání praxí pro zvýšení zaměstnatelnosti je svým obsahem zaměřen především na osoby znevýhodněné na trhu práce (nezaměstnané, rodiče vracející se na trh práce, nízkokvalifikované apod.), kteří prostřednictvím vzdělávání praxí mohou zvýšit své kompetence a dále se prakticky vzdělávat.
Projekt Cesta k uplatnění na trhu práce je svým obsahem zaměřen na studenty, kterým pomáhá získat praktické zkušenosti ještě před ukončením studia tím, že pro ně zajišťuje komplexní vzdělávací kurz zaměřený na praktické dovednosti i měkké kompetence.)
Co od Vás očekáváme:
Min. SŠ vzdělání s maturitou, VŠ vzdělání výhodou
Dobrou znalost daného regionu a jeho specifik, zájem o oblast vzdělávání a zaměstnanosti
Výborné komunikační schopnosti (verbální i písemné)
Vstřícné a profesionální vystupování
Velmi dobré organizační schopnosti
Zodpovědné a proaktivní jednání, flexibilita
Dobrou uživatelskou znalost MS Office (zejména Word, Excel a Outlook)
Ochotu cestovat po daném regionu (1 - 2x měsíčně také do sídla FDV - Praha)
Občanskou bezúhonnost
Výhodou:
Zkušenost v oblasti poskytování poradenství
Řidičský průkaz sk. B
Zkušenosti s administrací projektů z ESF
Co budete dělat:
Poskytovat informace o projektech v daném regionu
Zajišťovat komplexní poradenské služby pro účastníky projektů - individuální poradenství (osobní pohovory s uchazeči při rozhodování v otázkách vzdělávání, profesní přípravy a možnosti zapojení se do projektu) a konzultační a materiálně-technickou pomoc a podporu (registrace, rozvržení činností, dokládání dokumentace aj.)
Aktivně vyhledávat a oslovovat potenciální účastníky projektů, navazovat spolupráci s krajskými institucemi (ÚP, KHK, školy, NO, oborové asociace a svazy aj.)
Prezentovat přínos projektů - pořádat a účastnit se na informačních akcích, spolupracovat na přípravě informačních sdělení, vyhledávat vhodné komunikační kanály, navazovat kontakty s mediálními subjekty
Realizovat kontrolní činnosti v daném regionu
Monitorovat aktuální situaci v kraji, zejména v oblasti zaměstnanosti a sociální politiky
Aktivně spolupracovat s ostatními krajskými manažery a dalšími agendami projektů
Co Vám nabízíme:
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou, pracovní smlouvu na 1 rok s možností prodloužení na dobu trvání projektu
Plný, případně poloviční pracovní úvazek
Odpovídající a motivující mzdové ohodnocení (organizace nepodléhá nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě)
Možnost podílet se na realizaci zajímavého projektu podpořeného z fondů EU
Práci v příjemném kolektivu
Pružnou pracovní dobu
5 týdnů dovolené
Indispoziční volno
Příspěvek na stravné (stravenky)
Nástup: předpokládáme 1. 9. 2016
Přihlášku do výběrového řízení obsahující strukturovaný profesní životopis (včetně kontaktních údajů) a motivační dopis (vč. upřesnění regionu, o který máte zájem) zasílejte v elektronické podobě na adresu ludmila.luxova@fdv.mpsv.cz (do předmětu uveďte "Regionální manažer"), nebo poštou na ad

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha