Typ nabídky

Minimální mzda

Kompletace chirurgických setů – Karviná – volné víkendy

referenční číslo: 92D83BAC | aktuálnost: 06.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta předního světového výrobce produktů pro ošetřování ran a chirurgických prostředků hledáme šikovné kandidáty na pozici operátora výroby.
Hledáte fyzicky nenáročnou práci v čistém prostředí?
Volné víkendy

Náplň práce

Nabízíme:
- Stabilní práci na HPP – nástupní mzda až 18 000 Kč
- Dotované stravování
- 5 týdnů dovolené
- Práci na směny Po-Pa
- Třísměnný provoz
- Flexi pass – unišek na služby, léky apod. (750 Kč/měsíc)
Náplň práce:
- Kompletace chirurgických setů
- Vychystávání, napočítávání a předpříprava komponentů
- Vrstvení komponentů podle návodu
Požadavky:
- Manuální zručnost
- Ochotu pracovat na směny
- Dobrý zdravotní stav
- Spolehlivost
- Věk min. 18 let
- Zkušenost ve výrobní společnosti výhodou

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu tereza.navrkalova@adecco.com.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http:www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Místo pracoviště: Karviná

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě, obsluha stroje, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy