Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr kvality s AJ

referenční číslo: 9055 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Máte vzdělání technického směru a praxi v oblasti kvality? Domluvíte se anglicky a hledáte uplatnění v automotive?

Pak je tato nabídka určena právě Vám

Mezinárodní strojírenská společnost působící v automotive hledá kolegu/kolegyni na pozici:

INŽENÝR KVALITY s AJ

Náplň práce

  • Kontrola kvality
  • Komunikace se zákazníky
  • Správa příslušné dokumentace
  • Jednání s dodavateli
  • Řešení případných reklamací, neshodných dodávek
  • Vedení přehledu o nakupovaných dílech
  • Komunikace v rámci celé společnosti

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe v oblasti kvality ve výrobní společnosti alespoň 4 roky
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Výhodou znalost SAP
  • Proaktivní přístup

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na dovolenou
  • Stravenky
  • Příspěvek na PP
  • Možnost kariérního růstu
  • Místo výkonu práce: Plzeňský kraj

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha