Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Obchodní zástupce - odborný konzultant /Západ

referenční číslo: 36300 | aktuálnost: 20. 9. 2016

Pro našeho klienta, obchodní společnost s výhradním zastoupením zahraničních výrobců zdravotnických prostředků a produktů hledáme uchazeče na pozici:

Obchodní zástupce - odborný konzultant
se specializací na inkontinenční a transportní pomůcky

Region:
Karlovarský, Ústecký a Liberecký kraj

Požadavky na uvedenou pozici:
vzdělání zdravotnického směru, min. SŠ/VOŠ
Praxe v prodeji zdravotnických produktů výhodou
Přirozenou schopnost komunikovat
Prezentační a organizační dovednosti
Bezúhonnost
Chuť pracovat na svém osobním rozvoji
Znalost práce na PC
Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
Základní znalost AJ
Bydliště v regionu výhodou

Náplň práce:
Pravidelné návštěvy zdravotnických a sociálních zařízení za účelem propagace výrobků
Praktické odborné zaškolení ošetřujícího personálu v jednotlivých zařízeních
Prezentace na odborných seminářích a jejich organizace
Zodpovědnost za plnění prodejního plánu
Vyhodnocení a výkazy jednotlivých aktivit

Poskytované výhody:
Zajímavá individuální práce v mladém kolektivu
Prostor pro realizaci vlastní kariéry
Nadprůměrné platové ohodnocení s přímou vazbou na výsledky práce
Pravidelný trénink potřebných znalostí a dovedností
Služební vůz a logistické vybavení

Upozornění: Odpovíme pouze vybraným uchazečům.

Nástup: možný ihned
místo pracoviště: Karlovarský kraj, Ústecký a Liberecký kraj

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis na e-mail kariera10@karierasro.cz a uvádějte značku 37412/FIŠ

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat ( ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám ) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha