Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Bezpečnostní technik

referenční číslo: 35352 | aktuálnost: 13. 7. 2016

Pro našeho významného klienta, společnost, která je výrobcem komponentů pro automobily, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

BEZPEČNOSTNÍ TECHNIK/MOST/KOL

Náplň práce:
Seznamování zaměstnanců s povinnostmi v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (požární ochrany) a dalších technických standardů, zajišťování preventivního monitoringu pracovních míst, opakované a vstupní školení zaměstnanců, spolupráce na identifikaci posuzování a vyhodnocování rizik včetně jejich ostranění nebo eliminace.
Rozumět příslušným zákonům v oblasti BOZP a PO, vést agendu pracovních úrazů, nehod, revidovat OOPP, povolení na práci, bezpečnostní předpisy a aplikovatelné právní předpisy
Spolupracovat s orgány státní správy a samosprávy
Zodpovědnost za vstupní a opakované školení zaměstnanců vzhledem k bezpečnostnímu a požárnímu a environmentálnímu dopadu na společnost
Podpora ISO 14001 a systému dokumentace bezpečnosti práce, OHSAS 18001

Požadujeme:
VŠ technického směru - výhodou
znalost AJ výhodou
profesní odborná způsobilost v oblasti prevence rizik a požární ochrany - alespoň 2 roky
znalost MS Office, už. znalost MS excel, MS power point,
orientace na výsledky
organizace práce pečlivost
koncepční přístup a schopnost přicházet s novými nápady

Nabízíme:
práci v dynamicky se rozvíjející se mezinárodní společnosti
možnost jazykových a odborných kurzů
zaměstnanecké výhody

Místo pracoviště: Most
Termín nástupu: ihned

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ včetně fotografie na e-mail kariera06@karierasro.cz a uvádějte značku 26846/BT/KOL.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail