Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista kvality s AJ - CQM a SQM

referenční číslo: 9787 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Máte alespoň krátkou zkušenost v oblasti řízení jakosti v oblasti automotive a chcete se v tomto směru dále rozvíjet?

Ovládáte anglický jazyk na dobré úrovni a komunikace s dodavateli i se zákazníky Vás baví a profesně naplňuje?

Pak splňujete prvotní požadavky na pozici:

Specialisty kvality s AJ - CQM a SQM (až 35.000 Kč)

Náplň práce

  • v oblasti CQM - identifikace nároku na reklamace ze strany zákazníka
  • v případě právoplatné reklamace řídí aplikaci preventivních opatření
  • v oblasti SQM - zodpovědnost za dodávku kvalitativně odpovídajícího materiálu
  • Urgování termínů a další vyjednávání ohledně dodávaného zboží
  • Aplikace znalostí norem kvality používaných v automotive průmyslu

Požadujeme:

  • Znalost norem ISO 9001 a TS/ISO 16949
  • Ideálně VŠ vzdělání v oblasti kvality či technickém oboru nebo SŠ s relevantní praxí
  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Zkušenost s nadnárodní společnosti výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí zavedené zahraniční společnosti v oblasti automotive
  • Aktivní využití anglického jazyka
  • Odborné vzdělávání a další profesní růst
  • Práce v nově vybudovaných prostorech v nově utvářených týmech
  • Další zaměstnanecké benefity
  • Lokalita pracoviště vhodná pro kandidáty z okresů Vsetín, Olomouc, Přerov, Nový Jičín,

Mzda: 28 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha