Typ nabídky

Minimální mzda

Technik elektro

referenční číslo: 928446F9 | aktuálnost: 29.05.2018

Elektroline a.s.

Víc jak 25 let budujeme svou pozici na Českém i celosvětovém trhu v oblasti dopravního stavitelství. Velikost, stabilita i jednotlivé činnosti firmy se rozrůstají.

Náplň práce

Do svých řad přijmeme rádi a brzy šikovného, tvůrčího technika pro oblast elektro trakčních systémů městských drah.
Pokud se o tuto pozici chcete ucházet, je třeba, abyste měl vystudovaný obor elektro. Nemusíte mít praxi v našem specifickém oboru, ale bylo by dobře, aby Vás elektro zařízení potřebná pro provoz městských drah zajímala. Přesný typ práce byste měl nastaven podle Vašeho založení a konkrétních schopností.

Mnoho našich zaměstnanců cestuje po různých místech světa, kde vykoná svou práci. Mohl byste jím být i Vy. Nebo je též po domluvě možné z části pracovat v Praze (v Čechách) a z části v zahraničí. Pokud byste cestování po světě nemohl realizovat, nabídneme jinou pozici.

Požadujeme

Vzhledem k zahraničním zakázkám je třeba, abyste uměl anglicky alespoň na středně pokročilé úrovni. Znalost dalšího jazyka je velkou výhodou.

Nabízíme

Jednou z velkých hodnot, které Vám nabízíme, je stabilita firmy, její stálý rozvoj a růst a podpora, kterou dává zaměstnancům v jejich osobním rozvoji. S tím souvisí i možnost karierního postupu. Firmě záleží, aby se její zaměstnanci cítili dobře v práci, proto dbá o osobní přístup a snaží se udržovat dobré vztahy na pracovištích i celkově příjemnou atmosféru. Není ji lhostejný ani soukromý život a proto věnuje pozornost i různým benefitům podporujícím volnočasové aktivity. Dotuje též jazykové kurzy a další vzdělávací programy. Přispívá na životní či penzijní pojištění. Mobil, notebook, stravenky, cestovné při služebních cestách a další benefity jsou v podstatě samozřejmostí.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: K Ládví 1805/20, Praha 8, 18400

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy