Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

AGROTEC a.s.

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10629690778 | aktuálnost: 23. 11. 2016

Pracoviště: Lipenská č.p. 1120/47, Olomouc.
PRACOVNÍ NÁPLŇ: vyhledávání obchodních příležitostí ve svěřeném regionu, samostatné vedení jednání za účelem prodeje nákladních a užitkových automobilů, informační servis obchodního, technického a ekonomického charakteru zákaznické veřejnosti, technická, cenová a formální příprava nabídek, každodenní přímý kontakt se zákazníky (osobní, telefonický, emailový), sledování vývoje, trendů, novinek, konkurence v odvětví, spolupráce při marketingových aktivitách (účast na veletrzích, atd.), práce s databází stávajících, nových a potencionálních zákazníků, monitoring situace na trhu, reporting do centrály.
POŽADUJEME: SŠ vzdělání technického nebo obchodního směru, praxe na obdobné obchodní pozici min. 3 roky, aktivní, motivovanou osobnost s dobrými vyjednávacími a přesvědčovacími schopnostmi, obchodní uvažování, logické myšlení, dobrý všeobecný přehled, samostatnost, výborné sociální a komunikační dovednosti, dobrou znalost práce na PC (uživatelsky MS Office); výhodou znalost systému SAP, ŘP sk. B (C výhodou).
NABÍZÍME: zajímavou a náročnou práci v kontaktu s lidmi, výborné zázemí pro obchodní činnost - mobil, notebook, kvalitní informační systém, podpora ze strany interního marketingového útvaru, možnost osobního rozvoje a profesního růstu - systém produktových školení, tréninky, obchodních dovedností, motivující finanční ohodnocení (provize), zázemí silné stabilní společnosti. Zaměstnanecké výhody: firemní benefity, stravenky, firemní akce.
První kontakt možný POUZE telefonicky od 7:00 - 15:30 hod. nebo mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

AGROTEC a.s., Zuzana Kosíková, kariera@agrotec.cz, +420 519 402 152