Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

AGROTEC a.s.

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10629690778 | aktuálnost: 12. 1. 2017

Pracoviště: Lipenská č.p. 1120/47, Olomouc.
PRACOVNÍ NÁPLŇ: vyhledávání obchodních příležitostí ve svěřeném regionu, samostatné vedení jednání za účelem prodeje nákladních a užitkových automobilů, informační servis obchodního, technického a ekonomického charakteru zákaznické veřejnosti, technická, cenová a formální příprava nabídek, každodenní přímý kontakt se zákazníky (osobní, telefonický, emailový), sledování vývoje, trendů, novinek, konkurence v odvětví, spolupráce při marketingových aktivitách (účast na veletrzích, atd.), práce s databází stávajících, nových a potencionálních zákazníků, monitoring situace na trhu, reporting do centrály.
POŽADUJEME: SŠ vzdělání technického nebo obchodního směru, praxe na obdobné obchodní pozici min. 3 roky, aktivní, motivovanou osobnost s dobrými vyjednávacími a přesvědčovacími schopnostmi, obchodní uvažování, logické myšlení, dobrý všeobecný přehled, samostatnost, výborné sociální a komunikační dovednosti, dobrou znalost práce na PC (uživatelsky MS Office); výhodou znalost systému SAP, ŘP sk. B (C výhodou).
NABÍZÍME: zajímavou a náročnou práci v kontaktu s lidmi, výborné zázemí pro obchodní činnost - mobil, notebook, kvalitní informační systém, podpora ze strany interního marketingového útvaru, možnost osobního rozvoje a profesního růstu - systém produktových školení, tréninky, obchodních dovedností, motivující finanční ohodnocení (provize), zázemí silné stabilní společnosti. Zaměstnanecké výhody: firemní benefity, stravenky, firemní akce.
První kontakt možný POUZE telefonicky od 7:00 - 15:30 hod. nebo mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail