Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

C# software engineer senior

referenční číslo: 12154 | aktuálnost: 13. 11. 2016

Are you experienced in the programming language C#? Do you want to work on a new code in the context of a stable project? Do you want to work in a multicultural company?

We are looking for you

C# SOFTWARE ENGINEER SENIOR

Náplň práce

  • Programming new code in C#
  • Edit and improve existing code
  • Solutions to individual orders
  • Product customization for customers
  • Creating new code and its management

Požadujeme:

  • Secondary/University education in a technical field
  • Practical knowledge of C# and SQL min. 3 years
  • English language at communicative level
  • Autonomy, reliability and creativity
  • The ability to work in a team

Nabízíme:

  • Home office
  • Flexible working hours
  • One additional week of holiday
  • Pension and capital life insurance
  • English and German Language Courses
  • The possibility of promotion in the international company
  • Location: Brno, Ostrava

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha