Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Finanční analytik - Atraktivní příležitost

(referenční číslo: 20-11-212756/JD)

Výborná šance pro absolventy se zájmem získat zkušenosti ve financích, ale i kandidáty s předchozími zkušenostmi

Baví Vás pracovat na zajímavých finančních projektech? Rádi byste používali anglický jazyk na denní bázi a přenesli své teoretické znalosti do praxe?

Náš klient, jedna z nejvýznamnějších mezinárodních společností, nyní hledá kandidáty na pozici finančního analytika.

Nabízíme Vám příležitost pracovat pro přední a celosvětově známou společnost, aktivně využít Vaše znalosti cizího jazyka (případně více cizích jazyků) a možnost pracovního růstu do budoucna.

Pozice Junior Financial Analyst je určená jak pro absolventy či absolventky VŠ, tak i kandidáty již s profesní praxí. Práce je orientovaná na oblast finančních analýz, spolupráce na tvorbě reportů, finančních výkazů a měla by umožnit zaměstnanci získat nezbytné znalosti v oblasti finančních analýz, ekonomických ukazatelů, mezinárodních projektech, produktové terminologii a pochopit vnitřní chod podniku, aby se po nějakém čase byl člověk schopen orientovat samostatně a problematice rozumět.

Pozice Finančního analytika je vhodná pro absolventy finančních studií či ekonomického směru s dobrými znalostmi v oblasti korporátních financí či profesní praxí. Pozice by měla umožnit zaměstnanci prohloubit znalosti v oblasti finančních analýz a všech aspektů, vyjednávacích schopností tak, aby byl schopen po zaškolení a určité době ve společnosti pod vedením projektového manažera či přímého nadřízeného samostatně plnit celé části mezinárodních projektů.

Kandidáti budou zapojováni do realizace vybraných projektů pro získávání praxe při jejich řízení. Kandidát by měl mít dobré komunikační a analytické schopnosti, zájem o práci v týmu a mezinárodní společnosti, přehled v rámci ekonomických a finančních procesů.

Společnost nabízí opravdovou příležitost, široké zaměstnanecké výhody, možnost kariérního růstu v rámci mezinárodního prostředí a možnost práce v úspěšném dynamickém a přátelském týmu.

Požadujeme:

Vhodný kandidát na pozici by měl splňovat následující požadavky:

 • VŠ vzdělání (ideálně ekonomického či finančního zaměření)
 • Zkušenost z oblasti financí není podmínkou, avšak kandidáti musí disponovat ekonomicky/finančně zaměřeným vzděláním
 • Velmi dobré analytické a logicko-kombinační schopnosti
 • Velmi dobrá úroveň anglického jazyka (komunikace na denní bázi osobně i telefonicky s kolegy v týmu)
 • Znalost francouzského, německého či jiného jazyka na mírně pokročilé úrovni je výhodou, ne však podmínkou
 • Proaktivní přístup k řešení každodenních úkolů
 • Zájem a schopnost se učit novým věcem
 • Znalost práce na PC - MS Office
 • Analytické myšlení, otevřenost a komunikativnost

Nabízíme:

Benefity:

 • 5 týdnů dovolené
 • Stravenky
 • Připojištení
 • Jazykové kurzy
 • Zaměstnanecké slevy
 • Sick Days
 • Pravidelná školení

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.


Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/finance-bankovnictvi/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Hl. m. Praha
Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví
Typ nabídky: Zaměstnání