Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Odborní pojišťovací poradci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10471070752 | aktuálnost: 8. 9. 2016

Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Náplň práce: péče o stávající klientelu a rozvoj obchodních vztahů u nových klientů, konzultace a výběr vhodných produktů dle potřeb klientů, vedení obchodních jednání na pobočce, evidence požadavků zákazníků a dalších obchodních aktivit.
Očekáváme: uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook), výborná znalost českého jazyka podmínkou (případně slovenského jazyka), příjemný hlasový projev a vystupování, praxe výhodou, energická, ale i empatická osobnost schopná zvládat stresové situace, chuť učit se novým věcem a schopnost týmové spolupráce, pečlivost, orientace na klienta, flexibilita, aktivní přístup ke svěřeným úkolům, samostatnost, zodpovědnost a loajalita vůči firmě.
Nabízíme: zázemí stabilní pojišťovny, zaměstnanecký pracovní poměr, odpovídající mzdové ohodnocení - základní mzda + bonusy, nadstandardní zaměstnanecké výhody, příjemné pracovní prostředí, rozvojový systém školení.
Zaměstnanecké výhody: služební tel., notebook, příspěvky na stravování, PP, ŽP, nadstandardní zdravotní péče.
Zaslat životopis s fotografií spolu s motivačním dopisem na mdokoupilk@koop.cz. Vybraní zájemci budou pozváni na výběrové řízení. Telefonický kontakt v době 8.00-19.00 hod na č. 733 625 292 - p. Miroslav Žáček.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 15 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha