Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Machining Manager

(referenční číslo: 8-30-211286/JD)

Koordinovat činnosti plánované pro účely neustálého zlepšování kvality a nákladové i celkové účinnosti zařízení
Koordinovat činnosti spojené s čištěním, opravami a zabezpečením výrobních zařízení
Spolupracovat s projekčním týmem při schvalování nákresů, vybavení, strojů, procesů a zařízení pro nově zaváděné výrobky.
Účastnit se schvalování investic do oblastí výroby
Schvalovat bezpečnostní předpisy na strojních zařízeních, stejně tak technologické a pracovní postupy a dokumentaci systému kvality

Požadujeme:

Vysokoškolské vzdělání technického směru

Anglický jazyk - plynulá znalost
Německý jazyk - výhodou
Zkušenosti 5 let z oblasti výroby
MS Office,
SAP
Řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič
Schopnost provádět rozhodnutí, komunikační dovednosti, orientace na výsledky

Nabízíme:

Benefity:

  • příspěvky na stravování
  • bonusy / prémie
  • závodní stravování
  • dovolená navíc

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 80 000 - 120 000 Kč / měsíc
Region: Ústecký kraj
Obor: Strojírenství
Typ nabídky: Zaměstnání