Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Jobstart s.r.o.

Řidič kamionu - 4108

referenční číslo: 4108 | aktuálnost: 22. 7. 2016

Jste zkušený řidič? Vlastníte profesní průkaz řidiče a ŘP B, C, E? Hledáte stabilní práci u perspektivního zaměstnavatele?
Pro našeho klienta, společnost, působící v Německu, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Řidič kamionu

Náplň práce:

- Náplní práce je přeprava a rozvoz zboží.
- Hlavní lokalitou je Německo, ale cesty budou po celé Evropě.

Požadujeme:

- Vzdělání: SOU
- ŘP sk. C+E
- Platný profesní průkaz
- Praxi na pozici řidiče nákladního vozu (Ne řidiče autobusu či avie)
- Čistý trestní rejstřík
- Ochota pečovat o svěřené vozidlo
- Pracovitost, spolehlivost, flexibilita

Nabízíme:
- Práci na HPP
- Benefity
-Zajištěné ubytování
- Vstřícné jednání
- Stabilní místo s nadstandartním ohodnocením
- Možnost nástupu ihned
- Místo výkonu práce: Německo

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu zaslat email. Do předmětu emailu uveďte název pozice. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Místo pracoviště: Německo

Region: Německo

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika

Specializace: řidič, řidič

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha