Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Production manager hodonínsko

referenční číslo: 11077 | aktuálnost: 8. 8. 2016

Získal/a jste zkušenosti ve vedení strojírenské nebo automotive výroby?
Domluvíte se plynule v anglickém jazyce?
Chcete se stát součástí společnosti, kde budete zodpovědný za řízení daného úseku?
Orientujete se na cíl a chcete pracovat ve společnosti s možností seberealizace?

Tak nám zašlete svůj životopis

Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu kandidáta na pozici: PRODUCTION MANAGER

Náplň práce

  • Řízení, koordinace a kontrola svěřeného úseku výroby
  • Optimalizace a využití strojních zařízení
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Implementace nových technologií
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání s technickým zaměřením
  • Praxi na obdobné pozici min. 2 roky
  • Komunikativní znalost anglického jazyka - PODMÍNKOU
  • Znalost MS Office, SAP
  • Silnou osobnost

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Spoupráce na mezinárodních projektech
  • Závodní stravování
  • Notebook, telefon
  • Nástup - říjen 2016

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha