Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

DESIGN 4 - projekty staveb, s.r.o.

Inženýři projektanti budov

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11542410726 | aktuálnost: 11. 10. 2016

Společnost zabývající se projektovou a inženýrskou přípravou staveb hledá kolegu/ni pro pracoviště Turnov - PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB.
Náplň práce: zpracovávání jednotlivých stupňů projektových dokumentací, spolupráce a koordinace s projektanty ostatních profesních částí, inženýrská činnost.
Požadavky: VŠ stavebního směru (i absolvent), případně SŠ s praxí, znalost AutoCAD nebo obdobného programu, řidičský průkaz B, aktivní přístup k práci, samostatnost a zodpovědnost, schopnost týmové práce.
Nabízíme: zajímavou práci při řešení významných staveb, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, možnost profesního růstu s dlouhodobou prosperitou, motivující finanční ohodnocení podle zkušeností a znalostí uchazeče, stravenky, telefon, byt v Turnově nebo Liberci.
Nástup možný dle dohody.
V případě, že naší nabídku cítíte jako výzvu k vlastní seberealizaci, zašlete své CV na email lechovsky@design4.cz. Uchazeči, kteří postoupí do II. kola, budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 18 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

DESIGN 4 - projekty staveb, s.r.o., Ing. Jindřich Lechovský, jednatel společnosti, lechovsky@design4.cz