Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

DESIGN 4 - projekty staveb, s.r.o.

Inženýři projektanti budov

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11542410726 | aktuálnost: 11. 10. 2016

Společnost zabývající se projektovou a inženýrskou přípravou staveb hledá kolegu/ni pro pracoviště Turnov - PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB.
Náplň práce: zpracovávání jednotlivých stupňů projektových dokumentací, spolupráce a koordinace s projektanty ostatních profesních částí, inženýrská činnost.
Požadavky: VŠ stavebního směru (i absolvent), případně SŠ s praxí, znalost AutoCAD nebo obdobného programu, řidičský průkaz B, aktivní přístup k práci, samostatnost a zodpovědnost, schopnost týmové práce.
Nabízíme: zajímavou práci při řešení významných staveb, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, možnost profesního růstu s dlouhodobou prosperitou, motivující finanční ohodnocení podle zkušeností a znalostí uchazeče, stravenky, telefon, byt v Turnově nebo Liberci.
Nástup možný dle dohody.
V případě, že naší nabídku cítíte jako výzvu k vlastní seberealizaci, zašlete své CV na email lechovsky@design4.cz. Uchazeči, kteří postoupí do II. kola, budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 18 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail