Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o.

Odborní plánovači a odborní účetní materiáloví

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11109240736 | aktuálnost: 14. 7. 2016

Společnost The Candy Plus Sweet Factory, jeden z největších výrobců cukrovinek v České republice, patřící do nadnárodní skupiny Raisio Group, se sídlem ve Finsku hledá pro lokalitu Rohatec vhodného uchazeče / uchazečku na pozici „Plánovač výroby“.

Náplň práce
•Tvorba výrobních plánů a jejich kontrola
•Ověřování kapacit výroby (kapacitní plánování)
•Zpracování podkladů pro materiálové plánování
•Práce s informačním systémem (práce s daty)
•Komunikace s dalšími odděleními
•Zlepšování nastasvených procesů
•Zpracování reportů

Požadujeme
•SŠ/VŠ technického směru výhodou
•Min. 1 rok praxe na obdobné pozici – v potravinářství výhodou
•Pokročilá znalost s MS Office (zejména Excel)
•Angličtina slovem i písmem
•Aktivní přístup, organizační schopnost
•Flexibilita a ochota řešti vzniklé problémy

Nabízíme
•práci v rozvíjející se moderní společnosti
•5 týdnů dovolené,
•příspevek penzijní připjošzění
•příspěvek na stravování
•odborné vzdělávání a další benefity

Pro získání více informací kontaktujte personální oddělení, tel: 518 398 765.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu: personalni@candyplus.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha