Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Supervisor disponent

referenční číslo: 12006 | aktuálnost: 3. 10. 2016

Jste zkušeným odborníkem v oblasti logistiky a skladového hospodářství? Máte zkušenosti s vedením lidí a dokážete s dostatečným nadhledem řešit každodenní i nenadálé situace?
Pokud navíc hovoříte anglickým jazykem, pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis
Výrobní společnost na Plzeňsku hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici:

SUPERVISOR DISPONENT

Náplň práce

  • Vedení týmu expeditorů, jejich motivace a hodnocení
  • Zodpovědnost za včasnost dodávek zákazníkům
  • Řízení a optimalizace zásob
  • Udržování rovnováhy dostupného materiálu
  • Analýza potřeb zákazníků a jejich implementace do procesu výroby
  • Kontrola a optimalizace nákladů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s vedením lidí v průmyslové výrobě
  • Znalost anglického jazyka PODMÍNKOU, německého jazyka výhodou
  • Aktivní, zodpovědnou osobnost s analytickými dovednostmi
  • Organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme:

  • Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Moderní pracovní prostředí
  • Možnosti učit se něco nového, pro šikovné možnost kariérního postupu
  • Nadstandardní ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Místo výkonu práce: Plzeňsko

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha