Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Zámek Dolní Životice, příspěvková organizace

Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11507330773 | aktuálnost: 1. 10. 2016

SŠ s maturitou, odborná praxe min. 3 roky,velmi dobrá znalost technologických postupů výroby jídel, důkladná znalost hygienických předpisů, zdravotní způsobilost, občanská a trestní bezúhonnost, uživatelská znalost PC, dobré komunikační a organizační schopnosti, zkušenost s vedením kolektivu, znalost dietního stravování.
Mzda 13 290 - 18 560 Kč, příplatek za vedení, možnost osobního ohodnocení, 1-směnný provoz, prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, pracoviště Dolní Životice, nástup dle dohody. KO: Mgr. Marie Černocká, tel. č. 605 222 586.
Přihláška musí obsahovat: přesné označení výběrového řízení, jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, místo trvalého pobytu, kontaktní adresu pokud není shodná, státní příslušnost, telefonické a e-mailové spojení, souhlas s poskytnutím osobních údajů, datum a podpis.
K přihlášce uchazeč/ka připojí: profesní životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, kopii výpisu z rejstříku trestu (lze nahradit čestným prohlášením a doložit až dodatečně), kopii zdravotního průkazu.
Písemnou přihlášku s výše uvedenými materiály zašlete poštou nebo odevzdejte osobně na adrese: Zámek Dolní Životice, příspěvková organizace, Zámecká 1, 747 56. Na obálku uveďte "Neotvírat, výběrové řízení č. 16/2016".Termín ukončení příjmu přihlášek: 24.10. 2016. Osobní pohovory proběhnou 26.10.2016.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 13 290 - 18 560 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail