Typ nabídky

Minimální mzda

Personalista - senior - praha východ #7227327 (Praha, Praha - východ)

referenční číslo: 7227327 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

hledá pro svého klienta, významnou společnost působící v oblasti prodeje, výbornou osobnost na pozici:

PERSONALISTA – SENIOR – PRAHA VÝCHOD

Popis pozice / Náplň práce: Zajišťování personální agendy společnosti (nástupy a výstupu zaměstnanců, vedení osobních spisů, změny smluv, lékařské prohlídky) Evidence zaměstnanců v interních systémech a aplikacích / systém Helios/ Spolupráce při vytváření pracovních náplní zaměstnanců a popisů pracovních činností Podílení se na implementaci celkové personální politiky, aktivní podílení se na jejím vytváření Pravidelná komunikace s pracovníky centrály a ostatními pobočkami Spolupráce se mzdovou účetní a právním oddělením Ohlašování zaměstnanců na ČSSZ a ZP
 Náš klient požaduje: Praxe v personalistice min. 3 roky Znalost práce na PC - MS Office, systém Helios - výhodou Výbornou znalost pracovního práva Ochota převzít zodpovědnost za personální agendu Komunikační dovednosti, rychlost, technická zdatnost Orientace na zákazníka
 Náš klient nabízí: Zaměstnání na HPP na dobu neurčitou Samostatnou práci s velkou mírou odpovědnosti Odborný růst a výborné platové ohodnocení Možnost realizace vlastních návrhů řešení Stabilní zázemí expandující společnosti Nástup - Ihned Pracoviště – Praha Východ
Pro případné otázky kontaktujte paní Kláru Štindlovou pod +420 777 808 814 nebo na emailu klara.stindlova@peopleconsulting.cz .

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Personalistika, HR

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní