Typ nabídky

Minimální mzda

Logistický disponent (P3946)

referenční číslo: 91938D16 | aktuálnost: 14.03.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Vašimi hlavními úkoly bude zajišťování vstupních surovin, komunikace s dodavateli, spolupráce při plánování výroby, řízení a optimalizace skladových zásob, odpovědnost za správnost evidence materiálu v rámci firemního informačního systému (SAP) a úzká spolupráce s oddělením výroby a kvality v rámci kompletního toku materiálu v závodu

Požadujeme

M/Ž, SŠ/VOŠ/VŠ, velmi dobrá znalost AJ nebo NJ (znalost obou jazyků velkou výhodou),praxe ve výrobní společnosti (automotive) ve funkci zaměřené na logistické systémy a optimalizaci v oblasti logistiky min. 2 roky, znalost prog. SAP, pečlivost, organizační a komunikativní dovednosti, schopnost práce pod tlakem

Nabízíme

Odpovídající finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity, možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Místo pracoviště: Plazy, Mladá Boleslav,

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: disponent, inženýr logistiky, logistik, referent logistiky, referent nákupu, specialista logistiky

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na vzdělání