Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Roubal Martin, Mgr. - soudní exekutor

Soudní vykonavatelé

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11310480719 | aktuálnost: 26. 8. 2016

Požadavky na uchazeče:
- úplné středoškolské vzdělání; znalost práce na PC; řidičské oprávnění min. skupiny B; trestní bezúhonnost; odolnost vůči stresu; časová flexibilita; samostatnost, spolehlivost; fyzická zdatnost; ochota cestovat po celé ČR; odborná zkouška vykonavatele výhodou; znalost exekučního prostředí výhodou;
Náplň práce:
- komunikace s účastníky exekučního řízení; práce v terénu; provádění místních šetření a soupisů movitých věcí u povinných osob; exekuční vymáhání pohledávek; administrativní činnost;
V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete strukturovaný životopis s fotografií a motivačním dopisem na uvedenou e-mailovou adresu.
Výběrové řízení je vícekolové. V případě, že uchazeč nebude kontaktován do 30 dnů od zaslání životopisu, do dalšího kola nepostoupil.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 12 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Justice, právo, legislativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail