Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Katastrální úřad pro Karlovarský kraj

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11571100707 | aktuálnost: 13. 10. 2016

Písemné přihlášky včetně požadovaných dokumentů zašlete do 24.10.2016 v elektronické
podobě na adresu martin.raska@cuzk.cz nebo v listinné podobě na ředitele Katastrálního
pracoviště Sokolov – Ing. Martina Rašku, Ph.D., na adresu Katastrální pracoviště Sokolov,
Boženy Němcové 1932, 356 01 Sokolov, který je zároveň připraven Vám poskytnout
podrobnější informace k výběrovému řízení (telefon 352357760).

Náplň práce:
- správní činnosti při povolování návrhu na vkladu do katastru

Požadované dokumenty:
· strukturovaný profesní životopis s popisem dosavadní odborné praxe
· ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, případně i kopie dalších
dokladů prokazujících požadovanou kvalifikaci,
· výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce)

Požadujeme:
· vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu
· znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
· vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost a odpovědnost
· občanskou bezúhonnost (výpis z evidence Rejstříku trestů)
· zájem učit se a vzdělávat
· dobré komunikační schopnosti

Předpokládaný termín nástupu: 1. listopadu 2016 nebo dle dohody. Jedná se
o služební místo obsazované osobou v pracovním poměru na dobu určitou (zástup za
mateřskou a rodičovskou dovolenou) s trváním cca do 31. 12. 2018 podle ustanovení
§ 178 odst. 1 písm. c) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších
předpisů.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 18 590 - 27 950 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha