Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

VAPOL CZ s.r.o.

Umělečtí grafici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11492320702 | aktuálnost: 27. 9. 2016

Úspěšná obchodní firma v oboru automotive vyhlašuje výběrové řízení na doplnění pozice v oddělení Marketing & Sales–GRAFIK/čka.

Náplň práce:Samostatná tvorba grafických návrhů, materiálů.Práce s elektr.daty.Zlom datových souborů textu,obrazu a grafiky do připraveného zrcadla grafického návrhu v příslušných operačních systémech a programech.Údržba technického vybavení.Komunikace s dodavateli reklamních služeb.Aktivní správa databáze a realizace e-mailingu.Vytváření fotografií produktů a služeb s využitím v graf.materiálech,internetu.Správa webu,e-shopu.

Požadujeme:Uživatelská znalost práce(MS Office).Práce s databázemi na uživatelské úrovni.Zkušenosti v oblasti realizace tištěné grafiky,web designu.Kreativita,cit pro grafiku.Samostatnost a proaktivní přístup.Zodpovědnost,flexibilita.Základní znalost marketingových nástrojů a postupů.Dobrá znalost pravopisu ČJ.Vysoká uživatelská IT gramotnost.Pokročilá znalost Adobe Design Premium(Photoshop,Illustrator,InDesign).
Preferujeme:Znalost HTML kódu.Základní znalost programovacích jazyků.

Nabízíme:Nabízíme práci v přátelské, stabilní a rozvíjející se společnosti.Možnost osobního růstu a interního vzdělávání. PP na plný úvazek.
Zájemce prosíme o zaslání CV.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 21 000 - 24 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Tvůrčí práce, kultura, umění

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

VAPOL CZ s.r.o., Ludmila Jánová, HR, HR@vapol.cz, +420 571 113 110