Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Quality Brands, s.r.o.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11207060774 | aktuálnost: 4. 8. 2016

Požadované dovednosti
pokročilé znalosti PC (technicky náročnější projekt)
odolnost vůči stresu
samostatnost, spolehlivost
spolehlivost
časová flexibilita v rámci víkendových směn ( podmínkou pro přijetí je odpracovat 30 a více hodin týdně)

Jste týmovým hráčem? Chcete získat nejcennější a nejváženější zkušenosti v oblasti zákaznického servisu? Pak hledáme právě Vás!

Společnost T-Mobile, s.r.o. zvyšuje kapacity na zákaznické lince jednoho z externích partnerů v Brně. Doplňte náš tým operátorů a odbavujte hovory našich zákazníků!
Náplň práce:
denní příjem hovorů
strategické myšlení a snaha najít nejlepší řešení pro zákazníka
evidence objednávek, drobná administrativa
samostatné vedení hovorů
optimalizace služeb a tah na branku podmínkou!
Nabízíme:
proplacené odborné 6 ti denní produktové, komunikační a systémové školení
DPP od 80 Kč/ hod
HPP- od 17 600 Kč, po zkušební době automatické navýšení mzdy
týdenní a měsíční bonusové ohodnocení nad rámec fixní mzdy
hodinové příplatky za prodejní výsledky
individuální projektové motivační odměny
flexibilní pracovní doba (PO-NE)

Benefity pro stálé zaměstnance:
stravenky pro věrné zaměstnance
firemní i mimofiremní akce a večírky
multisport karta s možnosti využití po celé ČR
horké nápoje neomezeně a zdarma
dobrovolné workshopy a sebezdokonalování v komunikaci

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 17 600 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha