Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technik údržby

referenční číslo: 8426 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte vystudované elektro a za svůj život jste již nasbíral zkušenosti s údržbou a opravami strojů? Chcete pracovat pro špičku ve svém oboru? Hledáte stabilní práci s možností kariérního růstu?

Pak mi zašlete svůj životopis

Stabilní mezinárodní společnost v Plzeňském kraji hledá nového kolegu do svého týmu, na pozici:

TECHNIK ÚDRŽBY (23-26.000,- Kč)

Náplň práce

  • Diagnostika a odstraňování poruch na výrobních zařízeních
  • Plánování preventivní údržby
  • Analýza příčin vzniklých poruch
  • Výroba a montáž jednoduchých elektrických prvků
  • Vedení dokumentace
  • Školení pracovníků v preventivní údržbě

Požadujeme:

  • SOŠ/SOU/SŠ elektrotechnického směru
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., min. §5
  • Zkušenosti s údržbou a opravami strojů a zařízení
  • Orientaci v elektro dokumentaci
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme:

  • 13. mzdu
  • Dovolenou navíc
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Plzeňsko

Mzda: 23 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha