Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Hortim-International, spol. s r.o.

Obchodní referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11337600755 | aktuálnost: 30. 8. 2016

Proč pracovat pro nás?
- Nabízíme možnost dalšího profesního růstu (pozice nákupčí/prodejce)
- Nabízíme moderní pracovní prostředí a vybavení
- Nabízíme pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení
- Nabízíme širokou řadu možností využití zaměstnaneckých výhod
Koho hledáme?
- Člověka, který se nebojí komunikovat a jít si pro informace
- Člověka, který má organizační schopnosti a dokáže se rozhodnout
- Člověka, který je schopen komunikovat min. v jednom světovém jazyce (ŠPANĚLŠTINA VÝHODOU!!)
- Člověka, který umí pracovat s PC
- Člověka, který je akční, flexibilní a odolný vůči stresu
Co budete dělat?
- Budete organizovat logistiku
- Budete komunikovat s dodavateli, obchodním týmem, provozem, dopravou
- Budete průběžně připravováni na obchodní pozice
- Budete administrativní podporou nákupčímu/prodejci
- Budete spravovat data v interním systému, zpracovávat reporty

Oslovila Tě naše pracovní nabídka?
PODÍVEJ SE NA NÁS:
www.youtube.com – video „Vítej v týmu“
www.hortim.cz/cz/kariera/

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 22 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha