Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

McRoy Czech, s.r.o.

Montážní dělníci ostatních výrobků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9969380738 | aktuálnost: 8. 11. 2016

Místo výkonu práce: Liberec
Náplň práce:

  • montáž komponentů dle výkresové dokumentace

Požadujeme:

  • manuální zručnost, fyzickou zdatnost
  • vyučení v technickém oboru
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • pečlivost, flexibilitu
  • uvítáme: zkušenosti s montáží strojů, jazykové znalosti

Nabízíme:

  • individuální školicí programy
  • práci v čistém a bezprašném prostředí
  • systém zaměstnaneckých benefitů
  • možnost osobního rozvoje

Hlásit se e-mailem, telefonicky nebo osobně v kanceláři, Moskevská ul. 658, 460 01 Liberec

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 92 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

McRoy Czech, s.r.o., Vojtěch Suchý, vojtech.suchy@mcroygroup.com, +420 734 315 707