Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

s. n. o. p. cz a.s.

Strojírenští technici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11173340761 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Požadujeme:
SŠ vzdělání - strojní/elektro
Znalost z oblasti automatizace, robotizace a elektrotechniky
PLC, pneumatika, otočné stoly
Komunikativní znalost anglického jazyka ( + znalost francouzského jazyka - výhodou)
Zkušenosti z oblasti automotive svařování / lisování - výhodou
Vyhláška 50/78 Sb. - výhodou
ŘP skupiny B, časová flexibilita
Dobrá znalost MS Office

Náplň práce:
Identifikace a odstraňování problémů na strojích řízených PLC automaty
Vytvoření návodů na údržbu, vytipování a správa náhradních dílů pro nové stroje
Cestování mezi dvěma českými závody - sjednocení činností údržeb
Technická asistence při zavádění nových strojů do výroby
Komunikace s dodavateli náhradních dílů, objednání a řízení servisního zásahu

Nabízíme:
Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 20 let v ČR
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Nástupní mzdu 20.000 - 26.000,- Kč
Možnost profesního vzdělávání a mzdový růst
5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
13. mzda - 15 000Kč ročně
Odměna za podíl na HV - 1 600Kč měsíčně, firemní prémie
Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200Kč měsíčně
Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 4 000Kč ročně
Stravování přímo v závodě (18-24Kč menu)

Nástup:
Nástup dle dohody
Životopis CZ i EN

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha