Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Manažer oddělení výroby

referenční číslo: 35497 | aktuálnost: 9. 9. 2016

Pro významného klienta, které se zabývá výrobou autosoučástek hledáme kandidáty na pozici MANAŽER ODDĚLENÍ VÝROBY.

Náplň práce:
• zavedení nových výrobních programů
• implementace nástrojů štíhlé výroby
• vytváření a správa výrobně – technologické dokumentace
• návrh a realizace opatření ke zlepšení a optimalizaci podnikových procesů
• měření a standardizace spotřeby času a výkonu pro stávající i nové programy
• návrh a poskytnutí opatření k postupnému zvyšování kvality výrobků a snižování odpadů

Požadujeme:
• VŠ vzdělání technického směru
• praxi min. 8 let v oblasti automotive
• pokročilou znalost anglického jazyka
• orientaci v programu SAP- výhodou
• znalost MS Office
• kreativní a inovativní myšlení
• zodpovědný přístup k práci
• samostatnost, ale i schopnost týmové spolupráce
• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
• kariéru ve stabilní zahraniční společnosti
• špičkovou technologii a vybavenost při výrobě světlometů a zadních svítilen do automobilů
• odborný a kariérní růst
• zaměstnanecké výhody

Nástup možný dle dohody.
Místo výkonu práce: Mošnov

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail kariera03@karierasro.cz a uvádějte značku MOV/FM/TAR

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha