Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor VB.Net

referenční číslo: 90DA65D0 | aktuálnost: 23.02.2017

Amax com s.r.o.

AMAX com s.r.o. je 12 let jedničkou na trhu pokladních systémů pro restaurace, kavárny, bary, obchody a ostatní maloobchodní služby. Na základě nového zákona o EET > Rozšiřujeme řady o pracovníky programátorského týmu.

Náplň práce

Náplň práce:

- vývoj a rozšiřování systémových desktop a web aplikací ve společnosti - tvorba modulů a knihoven prvků pro tyto aplikace - analýza, návrh a tvorba relací v databázovém prostředí MS SQL - testování software - tvorba reportů a tiskových sestav - samostatné plnění dílčích částí projektu

Požadujeme

- dovednost vyznat se v cizím kódu
- dobré znalosti progr. jazyků VB.NET popř. C#
- výhoda znalostí > ASP.NET (CSS,HTML,JavaScript)
- zkušenosti s vývojovým prostředím MS Visual Studio
- velmi dobré analytické myšlení

Nabízíme

- příjemné zázemí stabilní a stále rostoucí firmy, nástup EET
- vysoké finanční ohodnocení odpovídající výkonu
- vlastní uspořádání pracovní doby
- Home Office

Zasílejte CV na email amax@amaxsro.com, v předmětu emailu uvádějte název pozice. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat nebo volejte přímo na uvedené mobilní číslo. Další info www.amaxsro.com

Mzda: 20 000 - 75 000 Kč

Místo pracoviště: Brno, Praha

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: programátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Absolventy, Studenty