Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Amax com s.r.o.

AMAX com s.r.o. je 12 let jedničkou na trhu pokladních systémů pro restaurace, kavárny, bary, obchody a ostatní maloobchodní služby. Na základě nového zákona o EET > Rozšiřujeme řady o pracovníky programátorského týmu.

Programátor VB.Net

referenční číslo: 90DA65D0 | aktuálnost: 19. 10. 2016

Náplň práce:

- vývoj a rozšiřování systémových desktop a web aplikací ve společnosti
- tvorba modulů a knihoven prvků pro tyto aplikace
- analýza, návrh a tvorba relací v databázovém prostředí MS SQL
- testování software
- tvorba reportů a tiskových sestav
- samostatné plnění dílčích částí projektu

Požadujeme:

- dovednost vyznat se v cizím kódu
- dobré znalosti progr. jazyků VB.NET popř. C#
- výhoda znalostí > ASP.NET (CSS,HTML,JavaScript)
- zkušenosti s vývojovým prostředím MS Visual Studio
- velmi dobré analytické myšlení

Nabízíme:

- příjemné zázemí stabilní a stále rostoucí firmy, nástup EET
- vysoké finanční ohodnocení odpovídající výkonu
- vlastní uspořádání pracovní doby
- Home Office

Zasílejte CV na email amax@amaxsro.com, v předmětu emailu uvádějte název pozice. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat nebo volejte přímo na uvedené mobilní číslo. Další info www.amaxsro.com

Mzda: 20 000 - 75 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Brno, Praha

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Specializace: programátor

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha