Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technik - absolventi

referenční číslo: 10961 | aktuálnost: 29. 11. 2016

Jste absolventem VŠ elektro nebo strojírenství a domluvíte se anglickým jazykem? Rádi byste se podíleli na vývoji nové technologie ve výrobní firmě? Pak čtěte dále.

Mezinárodní společnost hledá kandidáta:

TECHNIK ABSOLVENTI

Náplň práce

  • práce na oddělení vývoje v týmu R&D inženýrů
  • zodpovědnost za práci na jednotlivých zahraničních projektech
  • aktivní komunikace se zákazníky – doladění technických detailů
  • zodpovědnost za vývoj produktů a technologií
  • tvorba příslušné technické dokumentace v AutoCAD, Inventor

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání – elektro, strojírenství
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • středně pokročilá znalost AJ (denní využití)
  • znalost AutoCAD, Inventor
  • samostatnost, ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • stabilita mezinárodní společnosti
  • příspěvek na stravování, možnost ubytování
  • možnost dalšího vzdělávání
  • pracovní doba 7,5 hod / týden
  • smlouva na dobu určitou ½ roku, poté neurčito
  • místo výkonu práce: VSETÍNSKO

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Věda a výzkum

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha