Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

COMMERCIAL GROUP s.r.o.

Mezinárodní značka RE/MAX Commercial poskytuje komplexní služby specializované značky RE/MAX, zaměřené na poskytování poradenských služeb a zprostředkování transakcí v oblasti komerčních a výnosových nemovitostí. Zastoupení značky v České republice, společnost Commercial Group s.r.o., hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici:

Junior Sales Assistant/Praha

referenční číslo: 90B7E589 | aktuálnost: 5. 12. 2016

RE/MAX Commercial Group nabízí jedinečnou podnikatelskou příležitost pro ty zájemce, kteří mají touhu být úspěšní a chtějí dosáhnout vysokých cílů. Celosvětový koncept RE/MAX Commercial Vám tuto příležitost umožní prostřednictvím nabízené pozice Junior Sales Assistant, pracoviště Praha.

Vaší hlavní pracovní náplní bude:

• Aktivní obchodní, marketingová, administrativní, komunikační a organizační podpora při realizaci obchodních příležitostí, pod vedením Account Managera
• Aktivní telemarketing a direct mail obchodních příležitostí
• Správa kontaktních databází
• Součinnost při poskytování vlastních a partnerských produktů a služeb
• Spolupráce a aktivní komunikace v rámci skupiny RE/MAX
• Vyhodnocování spokojenosti zákazníků, sledování trendů v dané oblasti
• Podílení se na vývoji a rozvoji nových produktů a služeb

Požadujeme:

• vhodné pro studenty a absolventy SŠ/VOŠ/VŠ
• trestní bezúhonnost, vysoký morální kredit
• min. základní komunikační dovednosti
• pozitivní myšlení, touha být úspěšný, zodpovědnost, časová flexibilita
• Anglický jazyk/Německý jazyk není podmínkou, ale výhodou
• Dobré uživatelské znalosti práce s PC (MS Office, Internet)
• Řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

Nabízená pozice je zajímavou příležitostí pro studenty a absolventy SŠ/VOŠ/VŠ, kteří mají touhu být podnikatelsky úspěšní a chtějí dosáhnout vysokých cílů. Propracovaný celosvětový koncept RE/MAX Commercial tuto šanci nabízí s minimálním rizikem neúspěchu.

Značka RE/MAX Commercial byla založena v r. 1973 a v současné době působí ve 42 zemích světa. Prostřednictvím skupiny více než 410 RE/MAX Commercial kanceláří a divizí s celkově více než 3 tisíci specialisty nabízí komplexní služby specializované značky RE/MAX, zaměřené na poskytování poradenských služeb a zprostředkování transakcí v oblasti komerčních a výnosových nemovitostí. V České republice je značka zastoupena společností COMMERCIAL GROUP s.r.o. Více informací o RE/MAX Commercial Group naleznete na http://www.remax-commercial.cz.

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete Váš strukturovaný životopis pod referenčním číslem pozice na emailovou adresu : commercialgroup@re-max.cz.

Odpovědí na tuto nabídku souhlasím, aby společnost COMMERCIAL GROUP s.r.o., se sídlem Na strži 1702/65, PSČ 140 00 Praha 4, Česká republika, zpracovávala mé osobní údaje pro vlastní potřebu v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů až do odvolání, zaslaného společnosti v písemné formě.

Mzda: 10 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Sokolovská 270/201, Praha 9, PSČ 190 00

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Marketing, reklama, public relations, Obchod, prodej, nákup, Reality

Specializace: administrativní pracovník, asistent/asistentka, telemarketing, pracovník call centra, telemarketing

Typ nabídky: Kontrakt

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail