Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Vývojář - expert - absolventi

referenční číslo: 12253 | aktuálnost: 24. 11. 2016

Vystudoval/a jste vysokou školu techického zaměření? Orientujete se ve výkresové dokumetaci, hovoříte anglickým jazykem a chcete svěřit svou kariéru do rukou mezinárodní společnosti a účastnit se nejnovějších projektů? Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes

Mezinárodní společnost obsazuje pozici: VÝVOJÁŘ - EXPERT - ABSOLVENTI

Náplň práce

  • Účast na mezinárodních projektech
  • Komunikace s výrobou a vývojovým oddělením
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Návrhy komponentů v programu AutoCAD/Inventor
  • Komunikace se zákaníky/klienty
  • Účast při zavádění nových technologií do provozu

Požadujeme:

  • VŠ technického zaměření
  • Praxi v oboru automotive - velká výhoda
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Znalost AutoCAD/Inventor
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Možnost profesního i osobního růstu
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Zaškolení, kurzy, firemní kace
  • Místo výkonu práce: Vsetínsko

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Věda a výzkum

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha