Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Třebechovické muzeum betlémů

Kulturní referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11118330703 | aktuálnost: 20. 8. 2016

REFERENT/-KA KULTURY
- PP na dobu určitou 1 rok se standartní zkušební lhůtou a předpokladem uzavření smlouvy na dobu neurčitou; předpokládaný nástup: 1. 10. 2016 nebo dle dohody; místo výkonu práce: Třebechovické muzeum betlémů
- Náplň práce: organizace kulturních akcí, divadel, koncertů, přednášek apod. ve městě; objednávky akcí, objednávky plakátů, příprava smluv, hlášení hrubých tržeb Dilia a OSA, zajištění výlepu plakátů, zpracování tiskových zpráv do měsíčníků, médií, příprava vstupenek, předprodej a prodej vstupenek na všech kulturních akcích, organizace kulturních akcí, divadel, přednášek apod., fotodokumentace kulturních akcí, aktualizace webových stránek; spolupráce s místními organizacemi na kulturním dění ve městě; zajištění chodu kulturního domu - pronájem, příprava smluv o pronájmu; propagace města, podpora turistického ruchu
- Požadujeme: min. středoškolské vzdělání s maturitou; dobré organizační schopnosti, schopnost samostatné i týmové práce; flexibilita, iniciativa, odpovědnost, pečlivost, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu; základní uživatelská znalost na PC - MS Office; praxe v oblasti kultury, organizování kulturní a společenské činnosti výhodou; řidičský průkaz sk. B; znalost cizího jazyku výhodou
- Nabízíme: 25 dnů dovolené, stravenky
- Písemné přihlášky včetně požadovaných příloh uchazeči mohou zaslat nejpozději do 2. 9. 2016 poštou na adresu: K rukám ředitelky - VŘ kultura; Třebechovické muzeum betlémů; Masarykovo náměstí 1426; 503 46 Třebechovice pod Orebem
K přihlášce je nutno připojit: Strukturovaný profesní životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních a praxi (s uvedením názvu zaměstnavatele a vykonávané činnosti) odborných znalostech a dovednostech; Motivační dopis s koncepcí organizace kultury ve městě během celého kalendářního roku (min. 1 strana A4)
- Vhodní uchazeči budou pozváni na pohovor.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 14 000 - 16 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Tvůrčí práce, kultura, umění

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha