Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Technický prodejce pro ruský TRH

referenční číslo: 2199 | aktuálnost: 15. 8. 2016

Hledáme prodejce s technickým cítěním Umíte-li plynule komunikovat v ruském jazyce, a máte zkušenosti s prodejem technických prvků, pak je tato pozice právě pro Vás

Společnost sídlící na Novojičínsku hledá vhodného kandidáta pro obsazení pracovní pozice:

TECHNICKÝ PRODEJCE pro RUSKÝ TRH

Náplň práce

  • Udržování obchodních vztahů s klíčovými zákazníky
  • Udržování obchodních vztahů s odběrateli a maloobchodními společnostmi
  • Zprostředkovávání informací mezi klientem a firmou
  • Sjednávání obchodních podmínek
  • Cestování v rámci svěřené oblasti
  • Spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Zkušenost na podobné pozici vítána
  • Komunikativní znalost ruského jazyka - PODMÍNKA
  • Pokročilou znalost angličtiny
  • Technické myšlení
  • Ochotu cestovat
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dovolenou navíc
  • Možnost volnočasových aktivit
  • Možnost nástupu IHNED
  • Místo výkonu práce: Novojičínsko, Rusko

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha