Typ nabídky

Minimální mzda

Regionální prodejce

referenční číslo: 90579ABD | aktuálnost: 27.03.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Klient nabízející komplexní řešení pro manipulaci a skladování, prostřednictvím profesionálního poradenství včetně vlastních produktů a služeb hledá do svého týmu schopného kandidáta na pozici: Regionální prodejce pro VÝCHODNÍ ČECHY

Náplň práce

• zodpovědnost za prodejní výsledky (prodej vozíků, služeb a řešení) ve svěřeném regionu /u svěřených klientů
• splnění osobního prodejního plánu na dané období
• péče o stávající zákazníky, vyhledávání a zpracování nových projektů a příležitostí ve svém regionu
• údržba, aktualizace a plné využití firemní databáze zákazníků
• kvalitní a včasné plnění dalších úkolů vyplývajících z pracovního zařazení
• trvalé samostudium a výrobková znalost na nejvyšší úrovni

Požadujeme

• preferujeme VŠ nebo SŠ, ideálně v technickém směru
• minimálně 3 roky praxe v přímém prodeji (B2B)
• výhodou dlouhodobé zkušenosti z oboru, případně stavebních, silničních nebo zemědělských strojů
• aktivní znalost AJ výhodou (školení v AJ, zahraniční zákazníci)
• výborné vyjednávací, analytické a prezentační schopnosti
• časová flexibilita, ochota cestovat v rámci regionu, případně ČR
• samostatnost a vlastní motivace, schopnost týmové práce

Nabízíme

• odpovídající platové podmínky v závislosti na výkonech
• firemní benefity (týden dovolené navíc, stravenky, notebook, auto a mobilní telefon i pro soukromé účely)
• spolupráce v týmu rozvíjející se společnosti

Mzda: 35 000 - 70 000 Kč

Místo pracoviště: Hradec Králové, Praha

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita