Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Lázně Slatinice a.s.

Lékaři v interních oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10701430717 | aktuálnost: 6. 1. 2017

Pracoviště: Slatinice č.p. 29. Nástup možný ihned.

Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, lékařská fakulta, obor všeobecné lékařství; lékař bez odborného dohledu; odbornost přednostně - ortoped, traumatolog, neurolog, revmatolog, rehabilitační lékař, internista; organizační a komunikační schopnosti; jazykové znalosti výhodou.

Nabízíme: uzavření Dohody o provedení práce nebo Dohody o pracovní činnosti; odpovídající mzdové ohodnocení - hodinová sazba od 142,- Kč/hodinu, v závislosti na praxi a dosaženém vzdělání. Příplatky za práci v sobotu, neděli, v noci 10 % a za státní svátky 100 %.

Žádosti, doložené životopisem, zasílejte POUZE poštou nebo e-mailem na adresu: Lázně Slatinice a.s., personální oddělení, 783 42 Slatinice 29, e-mail: lipertova@lazneslatinice.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 142 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Lázně Slatinice a.s., Miloslava Lipertová, lipertova@lazneslatinice.cz, +420 734 572 021

Odpovědět na inzerát