Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Obec Zdechovice

Hlavní účetní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11116960772 | aktuálnost: 16. 7. 2016

Místo výkonu práce Zdechovice.
Pracovní náplň: účetní, personální a mzdové agendy, vedení pokladen, daňová přiznání, inventarizace, fakturace oběma směry, vymáhání pohledávek, vedení účetního archivu, operativní evidence, sestavování účetních uzávěrek, zastupování obce před státními orgány-např. OSSZ, FÚ atd.
Požadujeme: praxi účetního min. 3 roky, vzdělání potřebného oboru, vyplnění přihlášky s doklady, kterou zašleme na dotaz, TERMÍN podání přihlášky, tj doručení vyhlašovateli do 17. srpna 2016 do 15 h na podatelnu obce. Zaslání přihlášky mailem vylučujeme. Přihlášku je třeba doručit v papírové formě s doklady sešitými tak, aby se vyloučila jejich ztráta a v zalepené obálce s označením "Neotvírat - účetní" do uvedené doby.
Nabízíme: Jistou výplatu, pokud se uchazeč osvědčí, pak garantujeme prodloužení smlouvy, osobní odhodnocení, roční odměny

Poznámka: Na dotaz zašleme mailem "Oznámení o vyhlášení výběrového řízení" POZOR NUTNÉ !

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail