Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

FANS, a.s.

Strojírenští technici technologové, normovači

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11521020771 | aktuálnost: 16. 11. 2016

Místo výkonu práce: Hlinsko - Rváčovská 1210
PRACOVNÍ NÁPLŇ: rozpracování zakázky dle technické dokumentace, nabídek a objednávek, specifikuje a určuje množství potřebného materiálu, posuzuje možnosti výroby z hlediska technologie výrobního závodu, navrhuje zajišťování výroby prostřednictvím kooperací.
POŽADAVKY: min. ÚSO vzdělání s maturitou – obor strojírenský, praxe na obdobné pozici podmínkou, znalost anglického jazyka –mírně pokročilý, znalost ruského jazyka - výhodou, znalost MS Office, ŘP "B", technickou zdatnost, zodpovědnost, samostatnost, chuť učit se, rozvíjet se a přijímat nové výzvy.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:odpovídající mzdové ohodnocení, práci a zázemí v stabilní a dynamicky se rozvíjející, významně exportně orientované společnosti, pružnou pracovní dobu, jazykové kurzy, kapitálové životní pojištění po 1 roce zaměstnání, příspěvky na stravování, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, otevřenou komunikaci a přátelské pracovní prostředí.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail