Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

C# software engineer senior

referenční číslo: 12153 | aktuálnost: 24. 11. 2016

Jste zkušený v programovacím jazyce C#? Chcete pracovat na novém kódu v rámci stabilního projektu a rádi pracujete v multikulturním prostředí?

V tom případě, hledáme právě Vás

C# SOFTWARE ENGINEER SENIOR

Náplň práce

  • Programování nového kódu v jazyce C#
  • Customizace produktu pro zákazníky
  • Úprava a zlepšování stávajícího kódu
  • Tvorba nového kódu a jeho správa
  • Řešení individuálních zakázek

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru nebo zájem o obor
  • Praktická znalost C# a SQL min. 3 roky
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Samostatnost, spolehlivost a kreativitu
  • Schopnost týmové práce

Nabízíme:

  • Možnost Home office
  • Pružná pracovní doba
  • Týden dovolené navíc
  • Penzijní a životní připojištění
  • Kurzy anglického a německého jazyka
  • Možnost karierního růstu v mezinárodní společnosti
  • Místo výkonu práce: Brno, Ostrava

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha