Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Manažer kvality

(referenční číslo: 9-30-216127/JD)

Máte zájem pracovat v průmyslovém strojírenství, které je součástí mezinárodního koncernu?

Pracovní náplň:

  • Řízení jakosti podle stanovené dokumentace ISO 9001
  • Kontrola a management kontroly kvality ve výrobním závodě
  • Vytváření a případně úpravy QM dokumentace
  • Řízení, kontrola a případná úprava výrobních procesů ve spolupráci s vedením výroby
  • Úpravy QM specifických instrukcí a pokynů z mateřské společnosti
  • Měsíční pravidelný reporting
  • Sledování a monitoring výrobních problémů společně s přímým řešením nápravných opatření s dodavateli
  • Návrhy nápravných opatření v rámci optimalizace výroby
  • Management řízení měřících zařízení a zajištění její pravidelné kalibrace

Požadujeme:

  • Praxe v oboru zajišťování kvality min. 2-3 roky
  • Středoškolské vzdělání strojírenského typu / Vysokoškolské výhodou
  • Dobrá znalost německého jazyka, angličtina výhodou (případně pouze angličtina)
  • Znalosti ISO 9001 management jakosti
  • Zkušenosti s provádění interních (výrobní procesy) a externích auditů (dodavatelské)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • PC znalosti - MS Office

Nabízíme:

Benefity:

  • Roční cílový bonus 10-15% ze základní mzdy
  • Telefon a notebook
  • Firemní stravování
  • Jazykové kurzy a případné individuální studijní plány
  • Flexibilita a možnost dalšího profesního rozvoje

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc
Region: Plzeňský kraj
Obor: Kvalita, kontrola jakosti
Typ nabídky: Zaměstnání