Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ROYAL VISION s.r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11403730796 | aktuálnost: 10. 9. 2016

Investiční specialista - Brno

ROYAL VISION s.r.o. je dceřiná firma, která patří do Investiční skupiny DRFG. Cílem investiční skupiny DRFG je zhodnocovat kapitál prostřednictvím investic do majetkových podílů v perspektivních společnostech a projektech. Preferujeme investice do nemovitostí, zdravotnictví, energetiky, finančních služeb a telekomunikací. Za investičně zajímavé považujeme také výrobu a start-upy.

Náplň práce:
" Vyhledávání nových obchodních příležitostí včetně vyhledávání partnerů pro spolupráci
" Poskytování servisu a rozvíjení klientského portfolia, budování dlouhodobých vztahů s klienty
" Identifikace potřeb klientů, navrhování optimálních řešení
" Prodej investičních a bankovních produktů
" Zodpovědnost za vedení klientské dokumentace, prodejních výsledků a kvalitu poskytovaných služeb
" Pracovat na svém osobním rozvoji

Požadujeme:
" Ukončené SŠ/VŠ vzdělání
" Komunikační a vyjednávací dovednosti s orientací na zákazníka
" Práce na PC na uživatelské úrovni - MS Office
" Samostatnost, aktivita a zodpovědnost
" Řidičský průkaz skupiny B
" Zkušeností ve finančním sektoru výhodou

Nabízíme:
" Zajímavou práci ve stabilní společnosti
" Prostor pro seberealizaci
" Motivující mzdové ohodnocení
" Možnost profesního růstu a rozvoje
" Místo pracoviště: Brno

Mzdové ohodnocení:
" Výplata 30.000 - 60.000 Kč/ měsíc

Předem děkujeme za Vámi zaslaný životopis. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat s pozvánkou do výběrového řízení během následujících 3 týdnů. V opačném případě jsme upřednostnili uchazeče, kteří lépe odpovídají našim požadavkům.

Kontakt:

člen skupiny DRFG
Hlinky 155/86, 603 00 Brno
mobil: +420 733 150 742
email:kucerova@royalvision.cz
www.royalvision.cz
www.drfg.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha