Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ALLSTAV CZ s.r.o.

Inženýři projektanti budov

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11001150726 | aktuálnost: 1. 8. 2016

Jsme společnost s dlouholetou tradicí na trhu, která se zabývá realizací a navrhováním dřevostaveb v České republice, Německu a Švýcarsku.Do svého konstrukčního týmu hledáme posilu na pozici projektanta. Požadavky: •absolvent VŠ stavebního oboru pozemní stavby (popř. budovy a prostředí),•znalost programů ARCHICAD, AUTOCAD, • znalost práce se softwarem pro návrh dřevostaveb DHP Dietrich´s výhodou, ale ne podmínkou, •práce s PC na uživatelské úrovni, •chuť učit se novým věcem a softwarovým aplikacím. Práce je vhodná i pro absolventy bez praxe. Nástup a platební podmínky dle dohody. Možnost ubytování.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 1 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail