Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KAREKA, spol. s r.o.

Dopravní dispečeři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11248090707 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Místo výkonu práce: Na Luhách č.p. 3420/12, Ústí nad Labem.
Náplň práce: vytěžování vozidel, zpracování a zadávání objednávek, převážně v NJ, do systému písemná, či telefonická komunikace se zákazníky, také převážně v NJ, zadávání přepravních dispozic řidičům, písemná, či telefonická komunikace s řidiči, každodenní kontakt s přiděleným zákazníkem společnosti (využití NJ).
Požadujeme: ukončené středoškolské vzdělání, znalost německého jazyka slovem i písmem, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, časová flexibilita, odolnost vůči stresu, schopnost teamové práce (open space), uživatelská znalost práce na PC (MS Office), trestní bezúhonnost.
Nabízíme: mzdu 22 000,- Kč., stravenky, firemní tarify mob. operátora, vhodné i pro absolventa.
Zájemci mohou své životopisy zasílat na uvedený e-mail.
středoškolské vzdělání, komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka slovem i písmem, znalost práce na PC, samostatnost, flexibilitu, spolehlivost, praxe v logistice výhodou.
Nabízíme: mzdu 18 000,- Kč., zvláštní prémie, firemní tarify mobilního operátora, příspěvek na důchodové připojištění, nástup možný ihned, vhodné i pro absolventa.
Kontakt na uvedeném e-mailu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 22 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail