Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Frontend programátor

referenční číslo: 9538 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Chcete se podílet na vývoji UI? Máte zkušenosti s vývojem v JavaScriptu? Anglicky se dorozumíte bez obtíží?

Tak jste to právě vy, koho hledáme
Mezinárodní společnost hledá kandidáta na pozici:

FRONTEND PROGRAMÁTOR

Náplň práce

  • vývoj frontendu v Javascriptu
  • vývoj nových funkcionalit
  • testování produktu
  • tvorba dokumentace

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání v oblasti IT
  • dobrá znalost JavaScriptu
  • zkušenost s technologiemi jako GIT nebo JIRA
  • práce nad operačním systémem Linux
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • stravenky
  • dovolená nad rámec zákona
  • příspěvek na rekreaci a volnočasové aktivity
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha