Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KVALITA náhradní plnění s.r.o.

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11460720721 | aktuálnost: 21. 9. 2016

Hledáme spolehlivého pracovníka na dlouhodobou spolupráci do naší společnosti na pozici řidič. Práce vhodná i pro invalidního důchodce.

Náplň práce: svoz a odvoz prádla ke klientům, příjem, výdej a distribuce zboží, (práce s břemeny nad 15 kg (do 50 kg) - vhodné pro muže), rozvoz zboží aj.

Mzda od 12 000 - 13 500 Kč hrubého. Pracovní doba vč. víkendů a svátků.
Pondělí: 6:30 - 12:00
Úterý: 5:00 - 11:00
Středa: 6:30 - 11:00
Čtvrtek: 10:00 - 16:00
Pátek: 6:30 - 12:00
Sobota 1x za 14 dní: 7:00 - 13:00

Benefity: služební automobil, telefon.

V případě zájmu zašlete životopis na job@kvalita.com a do předmětu e-mailu uveďte "VŘ 54 - ŘIDIČ". Vybrané uchazeče pozveme k osobnímu pohovoru.

Požadujeme
Plnoletost, čistý výpis z rejstříku trestů, řidický průkaz sk. B, zkušenost s řízením motorových vozidel, časovou flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, manuální zručnost, pečlivost, znalost práce na PC výhodou - základy Outlook, Word, Excel, Internet.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední

Mzda: 12 000 - 13 500 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha