Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušební technik (-mpp3-)

referenční číslo: 8F605EC4 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- kontrola kompletnosti osazení a správnost zapojení
- kontrola kvality provedení
- kontrola výrobků dle specifických zákaznických požadavků a předpisů
- zpracování protokolů ze zkoušek

Požadujeme

- SŠ elektrotechnického zaměření
- praxe ve výrobě rozvaděčů nebo podobných zařízení min. 5 let
- znalost norem ČSN-EN 60204 a navazujících
- oprávnění dle vyhl. 50/1978 Sb. § 7, výhodou § 9
- zkušenost z práce s měřicím přístrojem Profitest
- MS-Office
- základy AJ, NJ výhodou

Nabízíme

- zázemí stabilní a rozvíjející se nadnárodní společnosti
- motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu
- zajímavou a náročnou práci
- osobní růst a možnost dalšího vzdělávání
- firemní benefity

Místo pracoviště: okr. Přerov

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Profese: zkušební technik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity