Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Product manager

referenční číslo: 12245 | aktuálnost: 6. 11. 2016

Jste člověk, který má rád novinky a nebojí se komunikovat?
Hledáte stabilní společnost s dlouholetou tradicí, která pečuje o své zaměstnance?
Chcete se vzdělávat v nových technologiích a využívat anglický jazyk?
ANO? Tak nám co nejrychleji zašlete svůj životopis

Úspěšná výrobní společnost přijme do svého týmu schopného kandidáta na pozici PRODUCT MANAGER

Náplň práce

  • Péče o stávající a nové produkty
  • Zajištění návrhu a následné spuštění nových produktů
  • Příprava produktových materiálů
  • Školení obchodníků
  • Občasné služební cesty v rámci ČR
  • Účast na veletrzích

Požadujeme:

  • Praxi v oblasti nákupu nebo obchodu
  • SŠ/VŠ technického nebo obchodního zaměření
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni - denní využití
  • Komunikativní, samostatnou osobnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Různorodnou a velmi zajímavou práci
  • Komunikace se zákazníky na mezinárodní úrovni
  • Motivující finanční ohodnocení - zajímavá základní mzda + prémiová složka
  • Jazykové kurzy a další vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění
  • Profesní růst
  • Místo pracoviště: Zlínsko

Mzda: 33 000 - 43 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha