Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní manager - pojištění pohledávek #1758623 (Praha, CZ)

referenční číslo: 1758623 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

hledá pro svého klienta, specialistu na pojištění pohledávek, factoring, financování a související poradenství, vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

OBCHODNÍ MANAGER/ MANAGERKA

Popis pozice / Náplň práce:
·       Samostatné vyhledávání a budování dlouhodobých vztahů s zákazníky
·       Vyjednávání obchodních podmínek a zajišťování smluvních vztahů v oblasti pojištění pohledávek a financování
·       Zodpovědnost za vytváření nabídek
·       Péče o nové a stávající klienty
·       Prezentace firmy
·       Reportování řediteli společnosti

Náš klient požaduje:
·       SŠ/VŠ vzdělání
·       Zkušenosti z obchodní pozice B2B
·       Praxe v oblasti pojištění pohledávek
·       Komunikativní znalost AJ
·       Znalost MS Office
·       Řidičský průkaz sk. B
·       Komunikativní a dynamickou osobnost

Náš klient nabízí:
·       Motivující finanční ohodnocení, výkonový program
·       Školící programy
·       Mobilní telefon, notebook a další firemní benefity
·       Dynamické a moderní prostředí v přátelském kolektivu
·       Možnost profesního rozvoje
·       Zajímavou práci u stabilní společnosti
·       Místo výkonu: Praha