Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

VOP CZ, s.p.

Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11126320787 | aktuálnost: 18. 8. 2016

z: 18.7.2016 a: 17.8.2016 Firma s bohatými zkušenostmi v oblasti strojírenství a opravárenství civilní i vojenské techniky, s perspektivním výrobním programem pro zahraniční partnery a aktivní spoluprací v mezinárodním obchodě hledá zaměstnance na pozice:
ELEKTROTECHNICI.
Požadavky: Vzdělání SŠ elektrotechnického směru. Znalost elektronických obvodů. Znalost digitálních a analogových obvodů výhodou. Znalost a orientace ve výrobní dokumentaci - schémata, PDS. Práce s DPS (desky plošných spojů), osazování, propojování. Dobré komunikační schopnosti. Odpovědný přístup k práci, samostatnost. Praxe v oboru výhodou
Náplň práce: Testování a oživování prototypů. Samostatné vykonávání instalačních prací. Práce na plošných spojích a elektroinstalaci.
Nabízíme: Silné zázemí českého podniku. Motivující finanční ohodnocení. Zaměstnanecké benefity - 7,5 h pracovní doba, - týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, -příspěvek na dopravu, - dotované závodní stravování, - příspěvky nad rámec ZP (jubilea, výročí), - závodní preventivní péči, - volnočasové aktivity a další. Možnost profesního růstu a dalšího osobního rozvoje.
Kontakt: osobně na adrese podniku, personální odbor ve dnech po - pá v době od 6.30 do 14.30 hodin, Bc. Aleš Bonk, telefon: 556 783 605, e-mail: prace@vop.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 23 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail